Nieuws

Logo

Bedankt voor je inzet!

09

February

2024

Vrijwilligers BBQ 2023 Als Wijkberaad Nieuw Waldeck hebben we een mooie groep bewoners die op regelmatige basis ondersteunen bij activiteiten, het Muzik(r)antje samenstellen, onze wijkkrant het Muzik(r)antje bezorgen en andere hand en spandiensten verlenen. Daar zijn we ontzettend blij en dankbaar voor en daardoor kunnen we onze activiteiten voor de wijk doen en voortzetten.

Zonder jullie hulp en ondersteuning kunnen we niet doen als wijkberaad Nieuw Waldeck wat we doen, bedankt daarvoor! En bedankt Vrijwilligers van de GroeneGeest voor het beschikbaar stellen van jullie prachtige locatie!

Wilt u het wijkberaad ondersteunen en meedenken hoe we onze wijk nog mooier en beter kunnen maken, neem contact op via nieuwwaldeck@hotmail.com U bent van harte welkom!


No items found.
Pdf

Pdf

Pdf

Pdf

Logo

Komende activiteiten

Planner

Wijkberaad

Er zijn momenteel geen aanstaande Wijkberaad evenementen.
Planner

Groen

Er zijn momenteel geen aanstaande Groen evenementen.
Planner

Duurzaamheid

Er zijn momenteel geen aanstaande Duurzaamheid evenementen.
Planner

Leefomgeving

Er zijn momenteel geen aanstaande Leefomgeving evenementen.
Planner

En verder...

Er zijn momenteel geen aanstaande evenementen.
Jaarplanner

Contact

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Arrow leftArrow right